Ürün Çeşitlerimiz
Peynirler
Zeytinler
Pekmez ve Ballar
Turşular
Yağlar
Et Ürünleri
Süt Ürünleri
İçecekler
Helvalar
Soslar
Lokum
Reçeller
Tatlılar
Konserve
Diğer Ürünler
 
Misyon ve Vizyon

Günay Gıda olarak, bilgimizi ve şirket gücümüzü, müşterilerimiz, çalışanlarımız, bayilerimiz ve tedarikçilerimiz arasında paylaştırmak üzere değer yaratmak için kullanıyoruz. Gökkız ürünleri hakkındaki farklı görüşleri dinliyor ve müşteri gerekinimlerini doğru bir biçimde anlatmak için çaba sarfediyoruz.

Türkiye sınırları içerisinde faaliyet gösterdiğimiz her yerde yöresel değerlere ve ticaret biçimlerine saygı duyuyoruz. müşterilerimiz, bayilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçi firmalar karşısında dürüst olarak verilen sözleri ve taahhütleri yerine getirmektedir.Müşterlerimiz hizmetinde kullancağımız her türlü teknolojik gelişmeyi destekleyerek, teknoloji alanında sürekli öncülük ilkesi ile değişimi ve yenilikleri takip etmekte ve desteklemektedir. 

Kalite,Günay Gıda - Gıda Et ve Süt Ürünleri ürünleri için müşteriler tarafından kesin bir şekilde dile getirilmiş ya da getirilememiş, müşterikerimiz ihtiyaçlarına dayanır ve kesinlikle, müşterilerimiz tarafından fark edilmektedir. Günay Gıda - Gıda Et ve Süt Ürünleri, kalite zinciri, tedarikçi üretim, lojistik ve pazarlamanın tüm aşamalarında kontrol edilmektedir. Ürünlerimizin, üretimden tüketiciye kadar geçen süreç içerisinde hiçbir şekilde kalite sorunu yaratabilcek uygulamalara maruz kalmasına izin verilmez.
 
Arama Kelimeleri
Günay Gıda
Kocaeli Toptan Gıda
Günay Toptan Gıda
Ekonomik Toptan Gıda
 
Hızlı İletişim
Adres : Sanayi Mah. D-130 Karayolu Cad. No:233 İzmit / KOCAELİ
Telefon : +90 262 335 62 15
Fax : +90 262 335 62 14
E-mail : info@gunaygida.com.tr
 
Foto Galeriden
 
 
Takip Edin
Anasayfa İletişim